Ceny dopravy objednaných zásilek | Tradag
Celkem: 0,00 Kč

Ceny dopravy objednaných zásilek

Ceny dopravy

Platba převodem nebo kartou:

Česká pošta - balík     105 Kč
PPL - kurýr                  105 Kč
WE|DO - Uloženka       95 Kč

Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte zálohovou fakturu a variabilní symbol platby, který Vás bude následně identifikovat. Částku prosím převeďte na náš účet číslo 615069063/0300 vedený u ČSOB nebo platbu uhraďte poštovní poukázkou.

Platba dobírkou:

Česká pošta - balík       134 Kč
PPL - kurýr                    134 Kč
WE|DO - Uloženka        119 Kč

Speciální příplatky na balení při zasílání velkých rámů:

Do velikosti 40x60 centimetrů                          40Kč
od velikosti 50x70 do 70x100 centimetrů        50kč

Příplatky se nezobrazují na dokladu potvrzující přijetí objednávky. Budou přiúčtovány na daňovém dokladu.

Důležité informace o možnostech zasílání skleněných rámů a kliprámů. (dále jen rámů)

Při přepravě velkých rámů si vyhrazujeme právo změny způsobu a ceny dopravy, protože:

Rámy jsou křehké zboží, velmi choulostivé  na posílání poštou nebo přepravními službami. Vždy pečlivě zvažujeme, zda k vám posílaný rám bude doručen nepoškozený. Zvláště kliprám je choulostivý neboť nemá rám, který by ho zpevnil a proto dochází k ohybu, při kterém sklo může snadno prasknout. Maximální rozměr dodávaných rámů ať typizovaných nebo na míru, je 70 x100 cm. Větší rámy nedodáváme.

Přeprava malých rámů na fotografie do velikosti  30 x 40 cm je možné uskutečnit Českou poštou nebo spediční službou PPL  jako balík. Limitem je hmotnost balíku a možnost bezpečného zabalení. Cena dopravy bude účtována tak jako u běžné zásilky.

Přeprava velkých rámů od velikosti 40x50 do 70x100 cm je řešena zvlášť s každým zákazníkem  tak,  aby bylo možné balením zabránit rozbití během přepravy. Proto vás budeme kontaktovat, abychom doporučili ten nejlevnější a nejbezpečnější druh dopravy.
Rámy  od rozměru  40x50 cm  až  70x100 cm doporučujeme přepravovat po více kusech. Zaslání jednoho kusu velkého rámu se sklem bez poškození je téměř nemožné.

Velké  rámy jsou přepravovány  většinou  na EUR paletě. Vy převezmete objednané kliprámy  a dopravce si paletu ponechá. Pokud si přejete paletu ponechat, je potřeba toto oznámit při objednávání dopravy. Cena jedné palety je 250,- Kč s DPH.
Cena přepravy bude stanovena dle místa dodání , hmotnosti  a  rozměru zásilky.

Při osobním odběru rámů není žádné omezení přepravovaných kusů a rozměrů.