Jak si zarámovat fotografii či založit klasické fotoalbum | Blog Tradag
Celkem: 0,00 Kč

Jak si zarámovat fotografii či založit klasické fotoalbum

Chceme vám pomoci zorientovat se v široké nabídce fotoalb, rámečků či fotoobrazů a poradit s jejich výběrem, nákupem, použitím a údržbou.

Budeme sdílet naše bohaté zkušenosti ohledně archivace a rámování fotografií. Pokud zde nenaleznete to, co vás zajímá, neváhejte a kontaktujte nás. Článek pro vás napíšeme, rychle ho sem připojíme a o radu se podělíme.

Postup pro vložení obrázku či fotografie do rámů s plexisklem. Rámy jsou lehké a proto se dají snadněji převážet. Plastová plexi deska je pružná a proto nehrozí nebezpečí rozbití.Tyto rámy jsou proto zvláště vhodné do prostoru kde není bezpečné použít normální sklo. Jsou to dětské pokoje, školy, tělocvičny, bazény, různé veřejné prostory a podobně.

Jaké fotoalbum vybrat?

Pokud se rozhodnete uchovat svoje fotografie bezpečně ve fotoalbu, budete řešit, jaké fotoalbum je právě pro vaše vzpomínky to pravé. Album by mělo být dostatečně kvalitní aby chránilo vaše vzpomínky po dlouhou dobu, ideálně navždy. Vyznat se co nejlépe v pojmech jako kapacita, rozměr, a typ fotoalba vám pomůže náš malý článek.

Růžky nebo lepidlo

Máte rádi svoje fotografie a dopřejete jim klasické fotoalbum? Pak také řešíte, čím fotky do alba nalepíte. Pokud nejste příznivce laciných řešení, jako lepicí páska přes rohy, máte tři možnosti. Samolepicí fotorůžky, podlepky nebo speciální lepidlo. Každá z metod má jisté výhody a v našem článku se dozvíte, jaké to jsou.

Pozor-křehké! Doprava skleněných rámů

Posílání skleněných rámů je vždy obtížné, protože sklo je křehké a nástrahy cest tvrdé. Pokud si objednáte od nás velký rám, kde hrozí nebezpečí rozbití, téměř jistě vás budeme kontaktovat a řešit jak na vaši adresu rámeček dopravit v celku. Většinu informací se ale můžete dozvědět už teď z našeho článku.

Klasické fotoalbum listy

Klasické fotoalbum k vlepování fotografií je královskou disciplínou v archivaci a ukládání vzpomínek. Tato alba bývají největší, nejdražší a také vyžadují nejvíce plánování, příprav než takové album stvoříte. Odměnou je kus zachyceného času, artefakt, který se může předávat z generace na generaci a dělat radost dlouhou dobu. Prohlížení alba v kruhu rodinném se pak stává malou událostí vzpomínky babiček se, přenesou do paměti vnoučatům. O tom, jak funguje a z čeho se skládá klasické fotoalbum, se dozvíte v našem článku.

Samolepicí fotoalbum není album, co se k vám samo přilepí ale nejmodernější a velmi oblíbený způsob ukládání a archivace fotek. Kombinuje vlastnosti klasického a zasunovacího fotoalba. Je určeno těm, kdo si se svými fotkami chtějí pohrát a poskládat si vzpomínky podle své fantazie či nálady. O tom jak funguje a co nabízí, samolepicí album si můžete přečíst v našem článku.

Potah koženého fotoalba

Máte rádi dojem, jaký dělá fotoalbum potažené kůží? Vzhled staré rodinné kroniky nebo luxusního předmětu v moderním interiéru, kožený povrch bezpochyby zajistí. O tom, jaká kůže se dnes na potah používá a proč vypadá tak dobře, si můžete přečíst v našem článku.